bluza minecraft

Minecraft to popularna gra dla dzieci i młodzieży, w którą grać mogą nawet CI najmłodsi, a to dlatego, że dedykowana jest dzieciom już od 7 roku życia. Dzięki ciągłemu rozwojowi sława gry nie ustaje, dlatego z roku na rok zrzeszą ona coraz większe grono swoich fanów. Ale jeśli mówimy o popularniej grze, nie możemy zapomnieć o wszelkich akcesoriach z nią powiązanych. Bluzy, koszulki, plecaki i inne tego typu rzeczy to jedynie ułamek obrendowanych grafiką Minecrafta rzeczy codziennego użytku. Dzisiaj jednak skupimy się na jeden z części garderoby naszych smyków — bluza Minecraft. Jakie są jej popularne wzory, które dzieci tak ochoczo noszą na swoich ubraniach? Przekonajmy się razem!

Bluza z Minecraft — wybierz wzór dla swojego dziecka

Wzorów i kolorów ubrań z popularną grafiką gry można znaleźć niezliczoną ilość. Dostępne są one praktycznie w każdych sieciówkach, co także świadczy o ich ogromnej popularności. Większość z nich to jednak ubrania, które widnieją w dziale na chłopców, jednak naszym zdaniem kolor czy grafika nie ma płci, dlatego spokojnie pasować będą one dla każdej małej fanki tej gry. Jakie wzory można znaleźć na sklepowych pułkach? Sprawdźmy!

  • bluzz z Minecraft z samym logo,
  • bluzy z kwadratowymi postaciami z gry,
  • bluzy z grafiką ze świata Minecrat,
  • bluzy z kwadratowymi przedmiotami z tej gry,
  • bluzy we wzór w kwadraty.

Bluza Minecraft 134 

Bluzy minecraft z gry znaleźć można praktycznie w każdym rozmiarze — od rozmiaru niemowlęcego do rozmiaru kilkukrotnego XL dla bardzo dużych osób, dlatego znalezienie odpowiedniego rozmiaru, który będzie idealnie dopasowany do Twojego dziecka, nie stanowi w tym wypadku żadnego problemu. Tak jak mówiliśmy, popularność tej gry nie ustaje, dlatego na sklepowych pułkach poza ogromnym wyborem wzorów znajdziesz też odzież w wielu rozmiarach. Dla dzieci w wieku szkolnym, które są największymi entuzjastami tej gry, najpewniej okażą się dobre poniższe rozmiary.

Bluza minecraft 128

  • Bluza Minecraft 128 odpowiednia będzie dla dzieci wzroście 120 – 127 cm wzrostu, czyli około 8-latków,
  • Bluza Minecraft 134 odpowiednia będzie dla dzieci wzroście 128 – 133 cm wzrostu, czyli około 9-latków.